Ekonomi

CEPTETEB artık müşterilerin diğer bankaların hesaplarına erişmesine izin veriyor

Türkçe ekonomiBanka’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, müşterilerine kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin diğer bankalardaki vadesiz hesaplarına tek ekran üzerinden erişme imkanı sunmaya başlayan CEPTETEB’in yeni hizmetinden tüm bireysel ve tüzel müşteriler yararlanabilecek.

CEPTETEB Taşınabilir, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB İŞTE Taşınabilir ve Kurumsal İnternet Şubesi’nin Hesaplar menüsünden başka bir banka hesabı ekleme işlemini tamamlayan müşteriler, diğer bankalardaki hesaplarının detaylarını görüntüleyebilir, bakiyelerini görüntüleyebilir ve para transferi yapabilirler.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, müşterilerinin bankacılık ihtiyaçlarının dijital kanallardan kesintisiz olarak karşılanması için aksiyonlar aldıklarına dikkat çekerek, sektöre kazandıracak projeleri hayata geçirmek için çalıştıklarını belirtti. bir fark yarat.

Mendi dedi ki:

“2023 yılında stratejilerimizin temeli müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu kapsamda pratik uygulama ve kullanım sunan iş ve hizmet yelpazemizin yanı sıra danışmanlık, sürdürülebilirlik odaklı projelere öncelik veriyoruz. ve tecrübemizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda

Bankacılık branşında dijital dönüşümle birlikte açık bankacılık önem kazanıyor. Açık bankacılık uygulamaları, müşterilerimizin farklı banka uygulamalarına tek tek giriş yapmak yerine tek bir banka uygulaması üzerinden hesaplarını takip etmelerini sağlamaktadır. TEB olarak %100 dijital müşteri kazanımı süreci ile başlayan ve açık bankacılık, hizmet bankacılığı ve yeni dijital bankacılık yönetmeliği ile devam eden bu dönüşümü yaptığımız geliştirmelerle hızla uyumlu hale getiriyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de bu alandaki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en iyi deneyimle karşılayacak çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

domanichaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu